نمایش دادن همه 3 نتیجه

-10%
دریچه منهول
30
40
50
60
70
+1
80

دریچه منهول فاضلابی چدنی

225,000 تومان4,530,000 تومان
درپوش منهول یا دریچه منهول یک صفحه متحرک بوده که به چند منظور روی دهانه منهول قرار می گیرد. در طول این سال‌ها، دریچه‌های چدنی یکی از جایگزین های اولیه برای پوشاندن منهول ها برای محافظت از افراد در افتادن در این گودال ها بوده‌اند و در کاربردهای متعددی از جمله برق، مخابرات‌، آب و فاضلاب‌، گاز و سیستم شهری استفاده می‌شوند. این محصول در 6 سایز مختلف از 30 سانتی متر تا 80 سانتی متر در وبسایت اتصال آنلاین به فروش میرسد. همچنین درصورت نیاز نوع لولادار این دریچه منهول را میتوانید از اینجا تهیه کنید.  

دریچه منهول فاضلابی چدنی لولا دار

250,000 تومان4,250,000 تومان
دریچه منهول چدنی لولا دار کارایی بهتر و راحت تری نسبت به دیگر دریچه های منهول دارد زیرا باز و بست کردن این دریچه ها بسیار راحت تر از دریچه های منهول بدون لولا است لولا ها بیشتر برای راحت باز و بست شدن دریچه ها تولید میشود . این محصول از سایز 20 تا 80 سانتیمتر در وبسایت اتصال آنلاین موجود و قابل سفارش است.

دریچه منهول نانو کامپوزیت

تماس بگیرید

دریچه منهول نانو کامپوزیت چیست؟

یکی از نوین ترین نوع دریچه های منهول، مدل نانو کامپوزیت می باشد که از پر فروش ترین مدل ها به شمار میرود. این دریچه نسبت به مدل های مشابه، روش ساخت متفاوت تری دارد و از نظر ظاهری بسیار به انواع سیمانی و بتنی شبیه است اما ساختار آن فرق دارد.

دریچه منهول نانو کامپوزیت در نوع خود یکی از بهترین ها محسوب شده و در اشکال دایره ای و چهار گوش ساخته میشود. این نوع دریچه منهول در سایزهای متفاوتی از سایز 20 تا 80 تولید میگردد. سایز بزرگ این محصولات بیشتر برای حفاظت از منهول های مربوط به مخابرات مورد استفاده قرار میگیرد. از ابعاد کوچک این دریچه نیز در جهت محافظت از کنتورها استفاده می کنند.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چرا به این دریچه ها نانو کامپوزیت میگویند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این محصولات از ترکیب چند ماده مختلف ساخته میشوند. این متریال به شکل ذرات نانو به یکدیگر وصل هستند به همین دلیل بعضی از افراد آن ها را به اسم دریچه نانو ذرات میشناسند.

دلیل اینکه این نوع دریچه ها را به شکل نانو میسازند این است که مدل های معمولی که مواد آن ها به شکل معمولی به یکدیگر متصل هستد به سادگی دچار شکستگی میشوند اما تولید این محصولات به این شکل از بروز این اتفاق جلوگیری میکند.

دریچه های نانو کامپوزیتی را به علت نشکن بودن به اسم چکش خوار نیز میشناسند. دلیل این نام گذاری این است که این دریچه ها در اثر برخورد با هر جسم دیگر نمیشکنند و مقاومت زیادی از خود نشان میدهند. دریچه های نانو در اثر برخورد اجسام مختلف دچار آسیب دیدگی نمیشوند.

 برای ساخت این محصولات از متریال نانو کامپوزیتی با متد SMC استفاده می کنند. مراحل تولید این دریچه ها تحت فشار و دمای زیاد انجام میشود و همین موضوع موجب افزایش استقامت آن ها میگردد.

مقایسه دریچه منهول نانو کامپوزیت و چدنی

مقایسه این دو نوع دریچه منهول با یکدیگر کار سختی می باشد به علت اینکه هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. به عنوان نمونه شرکت های نفتی از مدل های چدنی استفاده می کنند به علت اینکه این مدل ها استانداردها را زودتر از سر گذرانده اند اما دریچه های نانو کامپوزیتی نیز به سادگی می توانند همین کار را برای صنایع نفتی انجام دهند. با این توصیف ها امکان دارد که در آینده مدل های نانو کامپوزیت این دریچه ها بتوانند جای مدل های دیگر را در صنایع مختلف بگیرند چرا که از همه لحاظ بی نقص می باشند.

اگر قصد خرید دریچه منهول نانو کامپوزیت را با قیمت و کیفیت مناسب دارید همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید.