نمایش دادن همه 8 نتیجه

قطره چکان 4 لیتری

1,350 تومان
قطره چکان 4 لیتری توان آبدهی 4 لیتر در ساعت را دارد و مورد تایید جهاد کشاورزی می باشد. فشار کاری این دریپر پر فروش 1 الی 4 بار بوده و بدون نیاز به پانچر روی لوله 16 نصب میشود . این محصول با واشر لاستکی که دارد مقدار فشار آب را تنظیم میکند . برای مشاهده سایر قطره چکان ها اینجا کلیک کنید .

قطره چکان 8 لیتری

1,350 تومان
این قطره چکان 8 لیتری توان آبدهی 8 لیتر در ساعت را دارد و مورد تایید جهاد کشاورزی می باشد. فشار کاری این دریپر پر فروش 1 الی 4 بار بوده و به کمک پانچر روی لوله 16 نصب میشود . همچنین این محصول دارای فیلتر تصفیه آب بوده و با واشر لاستکی که دارد مقدار فشار آب را تنظیم میکند . برای مشاهده سایر قطره چکان ها اینجا کلیک کنید .

قطره چکان تنظیمی 6 نازل

480 تومان
قطره چکان تنظیمی 6 نازل یکی از رایج ترین نوع قطره چکان ها حساب میشود . این دریپر که با مواد کاملا استاندارد تهیه و تولید میشود دارای تاییدیه جهاد کشاورزی میباشد . این قطره چکان 6 نازل با فشار کاری یک الی چهار بار تنظیمی بوده و دبی آب آن متغییر میباشد . نصب این محصول سریع و آسان بوده و با کمک پانچر انجام میشود . در مقابل ضربه و نور خورشید نیز از مقاومت خوبی برخورددار است .
برای مشاهده سایر قطره چکان ها اینجا کلیک کنید .

قطره چکان تنظیمی 8 نازل

1,500 تومان
قطره چکان تنظیمی 8 نازل جزو پرفروش ترین دریپر های بازار میباشد که از مواد درجه یک پلیمری تولید شده است. این محصول بدون نیاز به پانچر روی لوله 16 به آسانی و به سرعت نصب میشود ، قابل تنظیم بوده و قابلیت دبی آب 2 الی 50 لیتر در ساعت را دارد. فشار کاری 1 الی 4 اتمسفر و همچنین مقاومت بالا در برابر ضربه و نور خورشید از دیگر ویژگی های این دریپر محبوب میباشد .

قطره چکان زیتونی پایه دار 8 نازل

410 تومان
قطره چکان زیتونی پایه دار 8 نازل بوده و روی لوله 16 با پایه هایی که دارد بصورت ثابت چفت میشود . در برابر فشار و ضربه و همچنین نور خورشید مقاومت خوبی دارد و از مواد با کیفیت پلیمری تهیه و تولید شده است. با کمک پانچر نصب میشود و قابل تنظیم میباشد .

قطره چکان کوزه ای 2 نازل

485 تومان
قطره چکان کوزه ای یکی از پر طرفدار ترین قطره چکان های بازار است که به کمک پانچر روی لوله 16 نصب میشود . این محصول دو نازل دارد و فشار کاری آن 1 الی 4 اتمسفر میباشد . در برابر نور خورشید،اشعه فرا بنفش،مواد شیمیای و ضربه مقاوم بوده و همچنین شعاع آبیاری آن بین 5 تا 50 سانتی متر قابل تنظیم است .

قطره چکان نتافیم

2,700 تومان
این قطره چکان جز محصولات معروف آبیاری قطره ای ست . از ویژگی های این دریپر میتوان به قابلیت آبیاری 8 لیتر بر ساعت ، مقاومت در انسداد ، پخش یکنواخت آب ، مکانیزم ضد مخرب ، سیستم خودشوینده ، فشار کاری 1 تا 4 بار و مقاومت عالی در مقابل نور خورشید و ضربه اشاره کرد . برای نصب این قطره چکان روی لوله 16 به پانچر نیاز دارید.

مه پاش تک نازل

10,000 تومان
این مه پاش از یک پایه و یک نازل تشکیل شده و بسیار باکیفیت میباشد ، همچنین بدون نیاز به پمپ میتواند آب را گرد کند. برای خنک کردن محیط با استفاده از آب یکی از بهترین انتخاب هاست و میتواند حتی با فشار 1 بار عملکرد عالی از خود نشان دهد. این مه پاش در هر ساعت 6 تا 9 لیتر بر ساعت آب را پودر میکند .