نمایش دادن همه 11 نتیجه

پانچر لوله 16

31,800 تومان
از پانچر برای ایجاد سوراخ روی لوله استفاده میشود تا دریپر روی لوله نصب گردد. همچنین به علت چند منظوره بودن این محصول میتوانید برای خارج کردن دریپر از خط لوله از این پانچر استفاده کنید.  

قطره چکان 4 لیتری

1,350 تومان
قطره چکان 4 لیتری توان آبدهی 4 لیتر در ساعت را دارد و مورد تایید جهاد کشاورزی می باشد. فشار کاری این دریپر پر فروش 1 الی 4 بار بوده و بدون نیاز به پانچر روی لوله 16 نصب میشود . این محصول با واشر لاستکی که دارد مقدار فشار آب را تنظیم میکند . برای مشاهده سایر قطره چکان ها اینجا کلیک کنید .

قطره چکان 8 لیتری

1,350 تومان
این قطره چکان 8 لیتری توان آبدهی 8 لیتر در ساعت را دارد و مورد تایید جهاد کشاورزی می باشد. فشار کاری این دریپر پر فروش 1 الی 4 بار بوده و به کمک پانچر روی لوله 16 نصب میشود . همچنین این محصول دارای فیلتر تصفیه آب بوده و با واشر لاستکی که دارد مقدار فشار آب را تنظیم میکند . برای مشاهده سایر قطره چکان ها اینجا کلیک کنید .

قطره چکان تنظیمی 6 نازل

480 تومان
قطره چکان تنظیمی 6 نازل یکی از رایج ترین نوع قطره چکان ها حساب میشود . این دریپر که با مواد کاملا استاندارد تهیه و تولید میشود دارای تاییدیه جهاد کشاورزی میباشد . این قطره چکان 6 نازل با فشار کاری یک الی چهار بار تنظیمی بوده و دبی آب آن متغییر میباشد . نصب این محصول سریع و آسان بوده و با کمک پانچر انجام میشود . در مقابل ضربه و نور خورشید نیز از مقاومت خوبی برخورددار است .
برای مشاهده سایر قطره چکان ها اینجا کلیک کنید .

قطره چکان تنظیمی 8 نازل

1,500 تومان
قطره چکان تنظیمی 8 نازل جزو پرفروش ترین دریپر های بازار میباشد که از مواد درجه یک پلیمری تولید شده است. این محصول بدون نیاز به پانچر روی لوله 16 به آسانی و به سرعت نصب میشود ، قابل تنظیم بوده و قابلیت دبی آب 2 الی 50 لیتر در ساعت را دارد. فشار کاری 1 الی 4 اتمسفر و همچنین مقاومت بالا در برابر ضربه و نور خورشید از دیگر ویژگی های این دریپر محبوب میباشد .

قطره چکان زیتونی پایه دار 8 نازل

410 تومان
قطره چکان زیتونی پایه دار 8 نازل بوده و روی لوله 16 با پایه هایی که دارد بصورت ثابت چفت میشود . در برابر فشار و ضربه و همچنین نور خورشید مقاومت خوبی دارد و از مواد با کیفیت پلیمری تهیه و تولید شده است. با کمک پانچر نصب میشود و قابل تنظیم میباشد .

قطره چکان کوزه ای 2 نازل

485 تومان
قطره چکان کوزه ای یکی از پر طرفدار ترین قطره چکان های بازار است که به کمک پانچر روی لوله 16 نصب میشود . این محصول دو نازل دارد و فشار کاری آن 1 الی 4 اتمسفر میباشد . در برابر نور خورشید،اشعه فرا بنفش،مواد شیمیای و ضربه مقاوم بوده و همچنین شعاع آبیاری آن بین 5 تا 50 سانتی متر قابل تنظیم است .

قطره چکان نتافیم

2,700 تومان
این قطره چکان جز محصولات معروف آبیاری قطره ای ست . از ویژگی های این دریپر میتوان به قابلیت آبیاری 8 لیتر بر ساعت ، مقاومت در انسداد ، پخش یکنواخت آب ، مکانیزم ضد مخرب ، سیستم خودشوینده ، فشار کاری 1 تا 4 بار و مقاومت عالی در مقابل نور خورشید و ضربه اشاره کرد . برای نصب این قطره چکان روی لوله 16 به پانچر نیاز دارید.

قطره چکان یورودریپ

2,350 تومان
قطره چکان یورودریپ با قابلیت آبیاری 8 لیتر بر ساعت ،مکانیزم ضد مخرب ، سیستم خودشوینده و فشار کاری 1 تا 4 بار یکی تز بهترین دریپر های بازار است. این محصول رنگبندی متنوعی دارد و به راحتی با کمک پانچر روی لوله 16 نصب میگردد . عمر مفید این قطره چکان ها بالا بوده و در مقابل نور آفتاب و ضربه بسیار مقاوم هستند. قطره چکان یورودریپ دارای تاییدیه وزارت کشاورزی بوده و به دلیل جنس مقاومی که دارد در برابر کود و مواد شیمیایی مقاوم است .

مه پاش تک نازل

10,000 تومان
این مه پاش از یک پایه و یک نازل تشکیل شده و بسیار باکیفیت میباشد ، همچنین بدون نیاز به پمپ میتواند آب را گرد کند. برای خنک کردن محیط با استفاده از آب یکی از بهترین انتخاب هاست و میتواند حتی با فشار 1 بار عملکرد عالی از خود نشان دهد. این مه پاش در هر ساعت 6 تا 9 لیتر بر ساعت آب را پودر میکند .