نمایش دادن همه 4 نتیجه

دریچه بازدید دیواری

45,000 تومان90,000 تومان
دریچه بازدید دیواری یکی از انواع دریچه پلاستیکی بوده که جنس آن از پلاستیک ABS میباشد و بر روی دیوار یا سقف منزل و ساختمان نصب میگردد. از ویژگی های این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • جنس پلاستیک ABS
 • قابل نصب بر روی دیوار و سقف
 • نصب بسیار آسان
 • ظاهر زیبا
 • سایز ها متنوع
 • عمق 3 سانتی
 • عدم نیاز به قفل
برای مشاهده انواع دریچه هاکلیک کنید.

دریچه بازدید دیواری روکار

80,000 تومان
دریچه بازدید دیواری روکار از انواع دریچه های بازدید بده که همانطور که از نامش پیداست بر روی دیوار نصب میشود و جنس آن پلاستیکی میباشد. ابعاد این محصول 20*50 سانتی متر میباشد. از ویژگی های این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • داشتن 8 جای پیچ
 • عمق 20 سانتی متری
 • مناسب برای پوشش انواع شیر فلکه
 • نصب سریع و آسان
 • درب لولا دار
 • نصب بصورت روکار
 • مقاوم در برابر ضربه و خوردگی
جهت مشاوره و خرید انواع دریچه های بازدید میتوانید با کارشناسان اتصال آنلاین در تماس باشید.    

دریچه کنتور آب پلیمری (ماشین رو)

212,500 تومان722,500 تومان
دریچه کنتور آب پلیمری با درب پلمیری سنگین ،جهت محافظت از کنتور و شیر انشعاب و دسترسی هر چه آسانتر برای قرائت کنتور روی خوضچه یا اطاقچه کنتور نصب می شوند. این نوع از دریچه های پلیمری را میتوان در محدوده عابر پیاده و مسیر دوچرخه سواری و مکان های ماشین رو استفاده کرد. برای خرید ابتدا نوع درب دریچه کنتور و ابعاد آن را مشخص کنید . همچنین میتوانید نوع نفر رو این دریچه کنتور را از اینجا تهیه کنید.

دریچه منهول نانو کامپوزیت

تماس بگیرید

دریچه منهول نانو کامپوزیت چیست؟

یکی از نوین ترین نوع دریچه های منهول، مدل نانو کامپوزیت می باشد که از پر فروش ترین مدل ها به شمار میرود. این دریچه نسبت به مدل های مشابه، روش ساخت متفاوت تری دارد و از نظر ظاهری بسیار به انواع سیمانی و بتنی شبیه است اما ساختار آن فرق دارد.

دریچه منهول نانو کامپوزیت در نوع خود یکی از بهترین ها محسوب شده و در اشکال دایره ای و چهار گوش ساخته میشود. این نوع دریچه منهول در سایزهای متفاوتی از سایز 20 تا 80 تولید میگردد. سایز بزرگ این محصولات بیشتر برای حفاظت از منهول های مربوط به مخابرات مورد استفاده قرار میگیرد. از ابعاد کوچک این دریچه نیز در جهت محافظت از کنتورها استفاده می کنند.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چرا به این دریچه ها نانو کامپوزیت میگویند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این محصولات از ترکیب چند ماده مختلف ساخته میشوند. این متریال به شکل ذرات نانو به یکدیگر وصل هستند به همین دلیل بعضی از افراد آن ها را به اسم دریچه نانو ذرات میشناسند.

دلیل اینکه این نوع دریچه ها را به شکل نانو میسازند این است که مدل های معمولی که مواد آن ها به شکل معمولی به یکدیگر متصل هستد به سادگی دچار شکستگی میشوند اما تولید این محصولات به این شکل از بروز این اتفاق جلوگیری میکند.

دریچه های نانو کامپوزیتی را به علت نشکن بودن به اسم چکش خوار نیز میشناسند. دلیل این نام گذاری این است که این دریچه ها در اثر برخورد با هر جسم دیگر نمیشکنند و مقاومت زیادی از خود نشان میدهند. دریچه های نانو در اثر برخورد اجسام مختلف دچار آسیب دیدگی نمیشوند.

 برای ساخت این محصولات از متریال نانو کامپوزیتی با متد SMC استفاده می کنند. مراحل تولید این دریچه ها تحت فشار و دمای زیاد انجام میشود و همین موضوع موجب افزایش استقامت آن ها میگردد.

مقایسه دریچه منهول نانو کامپوزیت و چدنی

مقایسه این دو نوع دریچه منهول با یکدیگر کار سختی می باشد به علت اینکه هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. به عنوان نمونه شرکت های نفتی از مدل های چدنی استفاده می کنند به علت اینکه این مدل ها استانداردها را زودتر از سر گذرانده اند اما دریچه های نانو کامپوزیتی نیز به سادگی می توانند همین کار را برای صنایع نفتی انجام دهند. با این توصیف ها امکان دارد که در آینده مدل های نانو کامپوزیت این دریچه ها بتوانند جای مدل های دیگر را در صنایع مختلف بگیرند چرا که از همه لحاظ بی نقص می باشند.

اگر قصد خرید دریچه منهول نانو کامپوزیت را با قیمت و کیفیت مناسب دارید همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید.