نمایش دادن همه 19 نتیجه

اتصال قابل پیاده چدنی دیسمتینگ

تماس بگیرید
اتصال قابل پیاده شدن اتصال قابل پیاده شدن در زمان نصب شیر آلات و اتصالات فلنجدار مورد استفاده قرار میگیرند.

سه راه فلنج دار چدنی

950,000 تومان
سه راه فلنج دار چدنی سه راه فلنجدار چدنی با مواد اولیه چدن و به روش ریخته گری سپس برای

شبکه چدنی

22,000 تومان48,000 تومان
شبکه چدنی یا پنجره چدنی که به نام مشبک هم شناخته میشود یکی از پر طرفدار ترین محصولات چدنی می باشد که کاربرد آن قرار گیری بر روی دریچه های لوله فاضلاب می باشد. این محصول حالت آبرو دارد و از ورود آشغال به داخل لوله فاضلابی جلوگیری میکند. شما میتوانید این محصول را در ابعاد مختلف از وبسایت اتصال آنلاین سفارش دهید. این محصول در 4 ابعاد مختلف 10*10 ، 12*12 ، 15*15 ، 20*20 به فروش میرسد.

شیر پروانه ای ویفری چدنی

508,800 تومان1,488,000 تومان
شیر پروانه ای ویفری به دلیل ارزان بودن، راحتی نصب و افت فشار اندک یکی از پر کاربردترین شیرهای صنعتی می باشد. شیر پروانه ای ویفری با توجه به نوع سیال و فشار کاری و درجه حرارت جنس بدنه، جنس دیسک و جنس سیت آن مشخص می شود، که در قسمت توضیحات به آن پرداخته ایم. این محصول دارای 6 سایز مختلف (از 2 تا 8 اینج) میباشد که انواع آن را میتوانید از وبسایت اتصال آنلاین تهیه کنید.

شیر ته خط چدنی (هندلی) 6 اینچ

380,000 تومان
شیر ته خط چدنی هندلی چیست؟ شیر ته خط چدنی (هندلی)  همانطور که از نامش پیداست یک شیر به منظور

شیر فلکه چدنی زبانه لاستیکی

1,450,000 تومان
شیرفلکه چدنی کشویی شیرفلکه چدنی کشویی gate valves شیرفلکه چدنی زبانه لاستیکی از پر مصرف ترین شیر های صنعتی هستند.

شیرخودکار چدنی

1,780,000 تومان
شیرخودکار چدنی چیست چه کاربردی دارد؟ شیر خودکار فشار جریان در یک جهت شیر یکطرفه را باز کرده و در

کفشور چدنی سه تکه

75,000 تومان
کفشور چدنی سه تکه یکی از پر طرفدار ترین انواع کفشور چدنی محسوب می شود. کفشور سه تیکه چدنی معمولا

کفشور سه تکه چدنی سایز 110

47,000 تومان
کفشور سه تکه چدنی … کفشوی سه تکه چدنی  از جنس چدن و به صورت ریخته گری تولید شده است.

کمربند چدنی آزبستی سایز 300

464,000 تومان
کمربند چدنی آزبستی سایز 300

کمربند چدنی آزبستی سایز 350

624,000 تومان
کمربند چدنی آزبستی سایز 350

کمربند چدنی آزبستی سایز 400

744,000 تومان
کمربند چدنی آزبستی سایز 400

کمربند چدنی دو تسمه سایز100

240,000 تومان
کمربند چدنی دو تسمه سایز100

کمربند چدنی دو تسمه سایز150

320,000 تومان
کمربند چدنی دو تسمه سایز150

کمربند چدنی دو تسمه سایز200

360,000 تومان
کمربند چدنی دو تسمه سایز200

کمربند چدنی دو تسمه سایز60

200,000 تومان
کمربند چدنی دو تسمه سایز60

کمربند چدنی دو تسمه سایز80

232,000 تومان
کمربند چدنی دو تسمه سایز80

کمربند فلنجدار چدنی

323,000 تومان2,550,000 تومان
کمربند فلنجدار چدنی انواع مختلفی دارند.این نوع کمربند که خروجی آن مجز به فلنج میباشد کاربرد بسیار زیادی دارد. این نوع کمربند برای انواع لوله های پلی اتیلن آزبستی و چدن داکتیل تولید میشود. جنس آن از چدن نشکن است و به صورت ریخته گری تولید میشود و بعد از تراش کاری و تست قابل استفاده است. این محصول در ابعاد متنوع تولید و به فروش میرسد که شما میتوانید انواع آن را از وبسایت اتصال آنلاین تهیه کنید.

امروزه تولید لوله و اتصالات به انبوه رسیده است. استفاده از اتصالات چدنی در این بین هم بسیار قابل رشد بوده است. به صورتی که با قابلیت ها، ویژگی های جدید خود می توانند راحتی را در بسیاری از کار ها فراهم آورند. ماهیت استفاده از آن ها با توجه به انتقال انواع سیالات مختلف از نقطه ای به نقطه ی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

چدن یکی از آلیاژ های اهنی محسوب می شود که مانند دیگر عناصر مانند آهن، کربن، سیلیسیم، منگنز و گوگرد تولید می شود. با توجه به ویژگی که در تولید انواع اتصالات وجود دارد، اتصالات از تنوع بالایی برخوردار است. با توجه به کاربردی که دارد می تواند برای هر بخش از صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای استفاده از اتصالات چدنی

استفاده از انواع عناصر و آلیاژ هایی که در تولید انواع اتصالات مورد استفاده قرار می گیرند، با توجه به نوع کارایی که دارند؛ می توانند در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گیرند.

در واقع اتصالات چدنی با طول عمر بالایی که دارند می توانند بسیاری از مصرف کنندگان را راضی کنند. از اتصالات، بیشتر در سیستم های آبرسانی و خطوط انتقال آب و فاضلاب استفاده می شود. البته به جز این مورد در موارد دیگری هم از اتصالات  استفاده می شود.

در واقع کاربری استفاده از آن بسیار گسترش دارد. همچنین پوشش مناسبی که برای آن ها استفاده می شود می تواند این اطمینان را به مصرف کننده بدهد که استفاده از آن بسیار قابل توجه است.

با توجه به بررسی های اتصالات چدنی باید اشاره داشته باشیم به مقایسه این اتصالات با لوله و اتصالات فلزی، که این اتصالات به نسبت اتصالات فلزی کمتر دچار پوسیدگی می شود. استفاده از آن ها هزینه بر نبوده و بسیار مقرون به صرفه است. در صورت گرفتگی لوله با استفاده از دستگاه تراکم هوا می توان آن را باز کرد.

کاربرد استفاده از اتصالات چدنی

اتصالاتی که امروزه تولید می شوند از جنس موادی چون فلزات و پلیمر ها هستند. بنابراین دارای مزایا و معایبی در استفاده هستند. همچنین این اتصالات دارای کاربرد های متنوعی هستند که به چند دسته تقسیم می شوند:

  • اتصالات دارای ساختاری هستند که دارای آلیاژ هایی مانند، آهن، سیلیسیم و کربن هستند. بنابراین با ویژگی هایی که دارند می توانند در برابر پوسیدگی و خوردگی مقاومت بالایی داشته باشند.
  •  استحکام بالای این محصول  می تواند در برابر بسیاری از فشار ها و ضربات مقاومت از خود نشان دهند.
  •  بسیار مقرون به صرفه است. چرا که دارای قیمت بسیار مناسبی هستند.
  •  نصب کردن این اتصالات بسیار آسان است. بنابراین به کار ها سرعت می بخشد.
  • باعث شده است تا در کاهش سرو صدا نقش جدی داشته باشد.
  • نصب اتصالات چدنی می تواند برای کاهش لرزش بسیار موثر باشد.

انواع اتصالات چدنی کدام ها هستند؟

این محصول از چدن و یا چدن داکتیل ساخته شده است. اتصالات دارای انواع مختلفی هستند که به صورت کلی به دو دسته، به اتصالات چدنی فلنج دار، اتصالات چدنی فاضلاب  تقسیم می شوند. بنابراین هر کدام دارای کاربرد و ویژگی های مخصوصی هستند.

اتصالات فلنج دار چدنی

اتصالات فلنج دار چدنی به صورت یک تکه تولید و ارائه می شود. بنابراین از فلنج هستند.

اتصالات چدنی فاضلاب

چدنی فاضلابی ، دارای یک سر کاسه ای شکل است و دارای کاربردی برای استفاده از اتصال لوله می باشد.

هم چنین براساس نوع کاربردی که دارند و به چند دسته تقسیم می شوند؛ از مهم ترین آن ها به عبارت زیر است:

زانو فلنج دار چدنی:

کاربرد  این زانو برای تغییر جهت مسیر لوله استفاده می شود و می توانند در زاویه های مختلف 90 و 45 درجه تولید شود.

سه راهی فلنج دار چدنی:

از انواع اتصالات چدنی برای انشعابات یا تغییر مسیر لوله مورد استفاده قرار می گیرد. این سه راهی دارای انواع مختلفی هستند و در بسیاری از موارد مانند؛ آب و فاضلاب، کشاورزی و… استفاده می شود.

کمربند چدنی:

این نمونه از اتصالات هم از انواع اتصالاتی چدنی محسوب می شود، که برای انشعاب گرفتن از خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد. این اتصالات از جنس چدن خاکستری داکتیل است که از 2 بخش کمربند و نافی ساخته می شوند. بخش نافی هم به صورت رزوه ای یا فلنج دار تولید می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

تبدیل فلنج دار چدنی:

تبدیل فلنج دار با اسم کاهنده هم شناخته می شود. در واقع نمونه دیگری از اتصالات چدنی است که در کاهش و با افزایش سایز لوله و اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد. در سایز هایی چون 2 تا 24 اینچ وجود دارد.

دریچه های چدنی:

نمونه های دیگری از اتصالات که در صنعت فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد، دریچه چدنی است. دریچه چدنی از چدن خاکستری و یا چدن داکتیل است که برای پوشش منهول های فاضلاب در بخش های مختلفی به منظور کنترل آب، برق و گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصالات چدنی با چه قیمت هایی تولید می شود؟

عوامل بسیاری در تعیین قیمت اتصالات دخیل است. به همین دلیل به علم بر این موضوع می توان قیمت های نهایی اتصالات را حدس است. بیشتر از همه باید به تحریم ها و مشکلات اقتصادی ایران توجه داشت که بر قیمت خیلی از متریال ها تاثیرگذاشته است. علاوه بر این موضوع موارد دیگری، چون برند، شرکت تولید کننده، کیفیت هم بر نوسان قیمت تاثیرگذار است. به همین جهت برای انتخاب یک محصول باید موارد بسیاری را مدنظر قرار داد.

کلام پایانی

استفاده از اتصالات چدنی دارای کاربرد بسیاری است که می توان نوع استفاده از آن را در زمینه آبرسانی مشاهده کرد. با توجه به نوع کابردی که دارد، توانسته است نیاز بسیاری از مصرف کنندگان را برطرف کند.

همچنین این اتصالات با توجه به نوع آلیاژی که درآن ها استفاده می شود، با عناصری شامل آهن، کربن، سیلیسیم و… تولید می شود. تولید و عرضه اتصالات با توجه به ویژگی های خوبی که دارند، امروزه بسیار گسترش یافته است.