وبلاگ

اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه
بوشن جوشی سفید
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

بوشن جوشی سفید گالوانیزه

4,730 تومان92,400 تومان
بوشن یک قطعه کاربردی در تاسیسات لوله کشی است که به منظور متصل کردن دو سر لوله هم سایز مورد استفاده قرار می گیرد.عمدتا بوشن ها از دو طرف دارای رزوه هستند با این تفاوت که یک رزوه به صورت نرینگی یا خارجی و سر دیگر دارای رزوه مادگی یا داخلی است. این محصول از سایز های 1/2 تا 4 اینچ در وبسایت اتصال آنلاین قابل تهیه میباشد.
بوشن جوشی سیاه
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

بوشن جوشی سیاه گالوانیزه

4,730 تومان91,300 تومان
بوشن جوشی سیاه گالوانیزه قطعه ای فلزی می باشد که داخل آن سرتاسر رزوه ای می باشد و لبه های ابتدایی و انتهایی آن پخ خورده است که برای جوشکاری به این شکل طراحی شده است. بوشن درزدار جوشی، در سایز های 1/2 اینچ الی 4 اینچ موجود می باشد. شما میتوانید انواع سایز های این محصول را از وبسایت اتصال آنلاین تهیه کنید.همچنین میتوانید برای تهیه بوشن جوشی سفید گالوانیزه اینجا کلیک کنید.
-9%
بوشن گالوانیزه
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

بوشن گالوانیزه

5,100 تومان102,700 تومان
وشن گالوانیزه یک قطعه استوانه ای از اتصالات گالوانیزه می باشد که دوسر آن از داخل به صورت ماده گی رزوه شده است، و برای اتصال دو لوله گالوانیزه به یکدیگر به کار برده می شود. این محصول، در سایز های 1.2 اینچ الی 4 اینچ موجود می باشد که میتوانید انواع آن را از وبسایت اتصال آنلاین تهیه کنید.

پل گالوانیزه

11,000 تومان
پل گالوانیزه ، از دیگر قطعات قابل استفاده در صنعت لوله کشی محسوب می شود. پل دنده ای یک اتصال کمتر شناخته شده است که به دلیل ظاهرش به این نام شناخته می شود. این قطعه برای مواردی کاربرد دارد که برای رد کردن لوله نیاز به یک انحنا وجود داشته باشد. در اصل به عنوان رابطی عمل می کند که لوله را از یک فضای ناصاف و دارای برجستگی عبور می دهد. این محصول در سایز های 1/2 ، 3/4 و 1 اینچ در وبسایت اتصال آنلاین آماده تهیه میباشد.
-28%
چپقی گالوانیزه
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

چپقی گالوانیزه

6,600 تومان227,500 تومان
چپقی گالوانیزه نوعی زانو گالوانیزه است که در سایزهای مختلف برای اتصال لوله ها به یکدیگر با قطر و طول مختلف کاربرد دارد . از چپقی گالوانیزه برای انحراف مسیر سیال به کار برده می شود. این محصول ، از سایز های 1/2 اینچ الی 4 اینچ موجود می باشد که میتوانید انواع آن را از وبسایت اتصال آنلاین تهیه کنید.  
چهارراه تخت گالوانیزه
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+3
2
3
3/4

چهار راه تخت گالوانیزه

14,300 تومان260,000 تومان
چهارراه تخت گالوانیزه برای گرفتن دو انشعاب دیگر در مسیر لوله مورد استفاده قرار میگیرد که از نظر سایز بصورت مساوی و 90 درجه موجود میباشد . چهارراه تخت گالوانیزه یکی از انواع اتصالاتی که کار انشعاب‌گیری لوله را بر عهده دارد است. این قطعه در لوله‌کشی به شما امکان می‌دهد تا چهار لوله را در چهار جهت مختلف به یکدیگر وصل کنید. چهارراه تخت گالوانیزه از سایز های 1/2 تا 3 اینچ در وبسایت ما موجود و قابل تهیه میباشد.
درپوش گالوانیزه
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

درپوش گالوانیزه

1,980 تومان70,000 تومان
درپوش گالوانیزه قطعه ای از اتصالات گالوانیزه می باشد که یک سر آن رزوه بوده و سر دیگر آن کور و آچار خور می باشد و جهت کور کردن یا بستن انشعابات خط لوله کشی گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد. درپوش گالوانیزه از سایزهای “1/2 الی “4 اینچ تولید می شود و به دو روش گالوانیزه سرد و یا گالوانیزه گرم آبکاری می شود. شما میتوانید انواع سایز های این محصول را از وبسایت اتصال آنلاین تهیه کنید. همچنین میتوانید برای مشاهده سایر محصولات گالوانیزه اینجا کلیک کنید.
-9%
روپیچ توپیچ
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

روپیچ توپیچ گالوانیزه

4,875 تومان117,500 تومان
روپیچ توپیچ گالوانیزه همانطور که از نام این قطعه پیداست یک طرف آن به صورت ماده گی از داخل رزوه شده و طرف دیگر آن به صورت نری از بیرون رزوه شده است. روپیچ توپیچ گالوانیزه از جمله اتصالات پرمصرف گالوانیزه است که خود دارای دو مدل هستند و به طور معمول، در انواع روپیچ توپیچ گالوانیزه سفید و یا سیاه در وبسایت اتصال آنلاین به فروش میرسند .
-14%
زانو 45 گالوانیزه
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

زانو 45 درجه گالوانیزه

6,250 تومان170,000 تومان
زانو 45 درجه گالوانیزه برای تغییر جهت سیال در خطوط لوله کشی با زاویه 45 درجه مورد استفاده قرار می گیرد. استاندارد اتصالات دنده ای گالوانیزه بر اساس ASME B16.11 می باشد. رزوه اتصالات دنده ای بر اساس استاندارد NPT می باشد و بر اساس اینکه رزوه ها داخل اتصال ایجاد شده باشد یا بیرون آن، روپیچ یا توپیچ گفته می شود. این محصول در سایز های 1.2 اینچ الی 4 اینچ موجود می باشد. شما میتوانید نوع 90 درجه این محصول را از وبسایت اتصال آنلاین تهیه کنید.
-9%
زانو گالوانیزه
1
1/2
1/2 1
1/2 2
1/4 1
+4
2
3
3/4
4

زانو گالوانیزه

6,300 تومان200,000 تومان
زانو 90 درجه گالوانیزه برای تغییر جهت سیال در خطوط لوله کشی با زاویه 90 درجه مورد استفاده قرار می گیرد. زانو 90 درجه گالوانیزه، در سایز های 1.2 اینچ الی 4 اینچ موجود می باشد. شما میتوانید پس از انتخاب سایز محصول مراحل خرید خود از وبسایت اتصال آنلاین را تکمیل کنید.

سه راه کنج گالوانیزه

16,500 تومان33,000 تومان
سه راه کنج گالوانیزه با چدن چکش خوار (چدن نشکن) سیاه و با روش ریخته گری با فرمول اختصاصی مطابق با استاندارد ABNT NBR 6950 تولید و عرضه می گردد. تمامی اتصالات گالوانیزه با گالوانیزه گرم و مطابق با استاندارد EN10242 گالوانیزه می شوند. که باعث محافظت از سطح داخلی و خارجی در برابر زنگ زدگی, پوسیدگی و سایر آسیب ها متحمل می شود. این محصول قابلیت تحمل فشار 25 بار تا دمای 120 درجه سانتی گراد و فشار 20 بار فشار در دمای 120 تا 300 درجه سانتی گراد را دارا می باشد. این محصول در سایز های 1/2 و 3/4 و 1 اینچ در وبسایت اتصال آنلاین موجود میباشد.

این اتصالات به دو دسته اتصالات دنده ای سیاه و اتصالات دنده ای گالوانیزه تقسیم می شود.استفاده از این نوع اتصالات در صنعت لوله کشی بسیار رایج بوده. و مصرف بالای آن اتصالات گالوانیزه را به یک کالای رقابتی در بازار تبدیل کرده است. اتصالات گالوانیزه به صورت ریخته گری و با استفاده از قالب تولید می شود.پس از انجام ریخته گری این اتصالات به واحد تراشکاری انتقال داده می شود.پس از قلاویر و ایجاد رزوه یا به صورت سیاه عرضه می شود و یا این که به واحد گالوانیزه انتقال یافته و گالوانیزه می شود.

استفاده از اتصالات گالوانیزه، راحتی را در موتور خانه ها و یا بخش های یوتیلیتی پروژه صنعتی فراهم می آورد. استفاده از این اتصالات به صورت THREADED است. همچنین در اتصالات برای اتصال لوله های گالوانیزه روپیچ دنده ای مورد استفاده قرار می گیرد.با توجه به این که فلزها و آلیاژهای فلزی و اتصالات گالوانیزه به طور معمول. در برابر محلول های خورنده مقاومت بالایی ندارند و در دراز مدت دچار خوردگی می شوند. در این گونه از موارد راه کارهای متفاوتی وجود دارد.

برای مثال در صنایع ساده از ضد زنگ های معمولی استفاده می شود. اما زمانی که بخواهید از خطوط لوله در صنایع شیمیایی و مهم استفاده کنید، لازم است از لوله ها و اتصالاتی بهره ببرید که در برابر خوردگی مقاومت بالاتری داشته باشد.

اتصالات گالوانیزه چگونه تولید می شوند؟

 گالوانیزه آهنی است روی آن توسط این ماده پوشانده شده است. این پوشش باعث می شود که زنگ زدگی در آهن صورت نگیرد و مشکلی در صورت شکستگی در آن پیش نیاید. همین ویژگی باعث می شود که در برابر خوردگی مقاومت داشته باشد. همچنین به دلیل مواد شیمیایی که دارد می تواند در صنعت مورد استفاده قرار گیرد.

عمل گالوانیزیسیون در اتصالات می تواند در هر شرایط آب و هوایی مقاومت خود را حفظ سازد. فلز و مواد باید بدون هیچ ناخالصی باشند. چرا که در صورت جذب نشدن مود گالوانیزه به فلز، باعث زنگ زندگی و خوردگی می شود. بعد از انجام دادن عمل گالوانیزاسیون در اتصالات، عمل رزوه کردن انجام می شود.این کار با استفاده از قلاب های مخصوص رزوه می شود بنابراین امکان اتصالات به دیگر قطعات ارائه می شود. 

گالوانیزه کردن لوله ها و اتصالات فلزی. یکی از راه های عالی برای مقاوم سازی خطوط لوله و اتصالات آن است. پوشش های گالوانیزه روی اتصالات گالوانیزه در حقیقت یک لایه فلزی نازک است که روی آلیاژ فلزی اصلی کشیده می شود.این لایه نسبت به آلیاژ اصلی مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و اکسیداسیون دارد. و در صورتی که در تماس با محلول های اسیدی و شیمیایی قرار بگیرد، بدون اینکه دچار آسیب دیدگی شود، می تواند محلول را انتقال دهد.

در اتصالات از فولاد نرم استفاده می شود که به دو صورت درز دارد و یا بدون درز تولید می شود. فولاد درز دار، دو ورق به هم جوش خورده شده هستند و فولاد بدون درز به صورت یک تکه ساخت می شوند. این اتصالات در مواد مذاب فلز روی قرار می گیرند. این فلزات در دمای بالایی قرار داده می شوند و در آن هیچ نمونه ناخالصی دیده نمی شود.

انواع اتصالات گالوانیزه

یکی از مهم ترین اتصالاتی که در زمینه صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، اتصالات گالوانیزه است. بنابراین استفاده از آن ها با توجه به پوشش و یا روکشی که از جنس گالوانیزه دارند، باعث می شود که در برابر بسیاری از مشکلات مقاومتی داشته باشند. اتصالات گالوانیزه به دو دسته بندی تقسیم می شود، که در انواع سفید و یا سیاه ارائه و تولید می شود. استفاده از آن ها در صنایع بسیاری مانند نفت و گاز، انتقال آب، بخار و… مورد استفاده قرار می گیرد. توجه به موارد استفاده و انواع اتصالات گالوانیزه یکی از مهم ترین موضوعاتی است که با بررسی آن می توانیم کاربرد آن را برای استفاده بهتر بشناسیم.

بررسی انواع اتصالات گالوانیزه چه اهمیتی دارد؟

انواع اتصالات گالوانیزه دارای لایه و یا پوششی هستند که همانطور که از نام آن پیداست از گالوانیزه ساخته شده اند. از جمله ویژگی هایی که دارد، این است که در برابر موارد و حوادث بسیاری دارای مقاومت بالایی می باشد. همچنین در برابر مواد شیمیایی هم بسیار آسیب کمی را می بیند. بسیاری از لوله ها از جنس فولاد و یا آهن تولید می شوند.

در صورتی که در معرض رطوبت قرار گیرند، بعد از گذشت زمانی آسیب هایی در آن مانند پوسیدگی و یا زنگ زدگی مشاهده می شود. با توجه به این موضوع نیاز است که حتما به افزایش مقاومت آن پرداخت. معمولا برای اینکار از فولاد های ضد پوسیدگی و ضد زنگ زدگی استفاده می شود. با توجه به افزایش میزان مقاومت در آن از این قبیل مشکلات در فولاد دیده نمی شود. برای این که این فرایند به درستی طی شود، بهتر است که مقاوم سازی فولاد در آن صورت گیرد. 

برای این کار لوله و اتصالات آهنی و فولادی را در استخر فلز مذاب شده غرق می کنند. بنابراین لوله و اتصالات سرد می شوند. برای اینکه پوشش آن به صورت کاملی ثابت شود، در اتصالات گالوانیزه به صورت دنده ای طراحی و تولید می گردند. برای فرایند گالوانیزه کردن معمولا از گالوانیزه گرم استفاده می شود. فلز و مواد گالوانیزه باید خالص باشند. در صورتی که در آن ناخالصی وجود داشته باشد، اتصالات مناسب نخواهد بود.

اتصالات گالوانیزه به چند دسته تقسیم می شوند؟

همانطور که می دانید اتصالات به دستجات مختلفی تقسیم می شوند. انواع اتصالات را می توان، اتصالات جوشی، اتصالات دنده ای و اتصالات فلنج دار تقسیم بندی کرد. طبق دسته بندی که در این زمینه وجود دارد، می توان به صورت جزئی تر هم به دسته بندی آن پرداخت. از جمله؛ اتصالات زانویی، اتصالات درپوش، اتصالات سه راهی، اتصالات روپیچ تو پیچ و… . هر کدام از این موارد ویژگی های خاص خود را برای استفاده دارند. باید اطلاعات کافی برای استفاده از آن ها وجود داشته باشد.

 • اتصالات جوشی

استفاده از این دسته از اتصالات گالوانیزه دارای لوله های پای پینگی هستند. برای اینکار معمولا از جوشکاری استفاده می شود تا اتصالات به لوله ارتباط پیدا کند.

 • اتصالات دنده ای گالوانیزه

یکی از اتصالاتی که از انواع اتصالات گالوانیزه محسوب می شود، اتصالات دنده ای است. این نمونه از محصول با دنده بر روی اتصالات و لوله ها نصب می شود. این لوله ها قابلیت هایی برای اتصال دارند.

 • اتصالات فلنج دار گالوانیزه

نمونه ای دیگر از اتصالات که به آن اتصالات فلنج دار گفته می شود. به صورت معمول به سر لوله ها اتصال پیدا می کند. جنس آلیاژی که در آن استفاده می شود از چدن است.

 • اتصالات زانویی

این اتصالات گالوانیزه برای اینکه جهت لوله را تغییر بدهند، استفاده می شود.

 • اتصالات درپوش

این اتصالات برای مسدود کردن مسیر لوله مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصالات سه راهی گالوانیزه دارای چه ویژگی هایی هستند؟

یکی دیگر از انواع اتصالات گالوانیزه، اتصالات سه راهی است. این محصول به دسته های مختلفی تقسیم می شود. از جمله: سه راهی تبدیل، سه راهی کج و سه راهی مساوی. هر یک از این سه راهی ها بر اساس شرایط موقعیت های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که نیاز باشد، به تغییر قطر لوله بپردازیم، می توانیم از سه راهی استفاده کنیم. در صورتی از سه راهی کج استفاده می شود که بازو و زاویه ها کوچک تر شده باشند و به صورت عمود بر لوله قرار گرفته باشند.

اتصالات روپیچ و توپیچ گالوانیزه دارای چه ویژگی هایی هستند؟

همانطور که می دانید یکی دیگر از انواع اتصالات، اتصالات روپیچ و توپیچ هستند. این اتصالات به صورتی طراحی شده اند که در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. نمونه هایی از آن را می توان در بخش خارجی و داخلی مشاهده کرد. بنابراین اتصالات برای اتصال لوله به یک دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بررسی اتصالات بوشن گالوانیزه

یکی دیگر از اتصالات گالوانیزه، نمونه بوشن است. استفاده از آن در بسیاری از اتصالات برای وصل کردن لوله ها به یک دیگر استفاده می شود. در صورتی که بتوان لوله ها را به یک دیگر وصل کرد، از اتصالات بوشن گالوانیزه استفاده می شود. دنده اتصالات بوشن در بخش داخلی اتصالات قرار گرفته است.

بررسی اتصالات چهار راهی گالوانیزه

یکی دیگر از مواردی که در اتصالات مشاهده می شود، اتصالات چهار راهی است. استفاده از آن با توجه به کاربردی که دارد مورد توجه قرار می گیرد. معمولا آن را به چهار انشعاب جداگانه متصل می سازد. بنابراین اتصالات چهار راهی گالوانیزه از دو یا سه دنده خارجی تشکیل شده است.

اتصالات مهره و ماسوره گالوانیزه

اتصالات مهره و ماسوره، اتصالات چند تکه هستند. استفاده از آن در زمانی مورد توجه قرار می گیرد که لوله مورد نظر به دستگاه اتصال پیدا کند. استفاده از آن در فضاهایی که محدودیت هایی در آن وجود دارد، استفاده می شود.

خرید انواع اتصالات گالوانیزه 

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین اتصالات گالوانیزه سرپوش ها محسوب می شوند. برای استفاده از آن ها باید درباره ویژگی های اطلاعاتی داشته باشید.

 • در آن متریال مناسبی استفاده شود.
 • نوع و مدل های درپوش باید مورد توجه قرار گیرد.
 • قطر درپوش باید بررسی شود.
 • سایز رزوه یکی از مهم ترین نکات خرید است.
 • شکل درپوش باید استاندارد باشد.
 • روپیچ و یا توپیچ بودن آن به صورت جدی مشخص شود.
اطلاعات فنی درباره استاندار های سرپوش انواع اتصالات گالوانیزه

استفاده از اتصالات گالوانیزه در زمینه های بسیاری دیده می شود. بنابراین باید دارای استاندارد هایی باشند. این استاندارد ها می توانند در استفاده و خرید بسیار مناسب باشند. استاندارد های وجود دارد که مخصوص درپوش و یا سرچهار گوش هستند. این استاندارد ها دارای رزوه نری و یا در اصطلاح درپوش گالوانیزه روپیچ هستند. استفاده از آن به صورت مستقیم باعث کور شدن سر لوله نیست. نمونه ی دیگری از استاندارد ها وجود دارند که در مقابل سر نری یا روپیچ مورد استفاده قرار می گیرد.

برند های اتصالات گالوانیزه موجود در بازار ایران

 1.  اتصالات مک
 2. اتصالات توپی یا برزیلی
 3. اتصالات جورج فیشر
 4. اتصالات چینی و اتصالات ایرانی.

این امر باعث تنوع در انتخاب انواع گزینه ها برای اجرای یک سیستم پایپینگ با لوله گالوانیزه می شود. در توضیحات زیر به تعداد محدودی از این اتصالات اشاره خواهیم کرد.

کاربرد اتصالات گالوانیزه چیست؟

از جمله رایج ترین اتصالاتی که در صنعت به کار برده می شود، اتصالات گالوانیزه است. این اتصالات با ویژگی هایی که در بالا گفته شد دارای پوششی است که مانع زنگ زدگی و پوسیدگی می شود. از جمله کاربرد های اتصالات به شرح زیر است:

 • آبرسانی
 • گلخانه ای
 • حصارکشی
 • سازه فلزی
 • تصفیه خانه
 • کشاورزی
 • مخابراتی

چرا باید از اتصالات گالوانیزه استفاده کنیم؟

استفاده از اتصالات گالوانیزه در صنعت بسیار کاربرد دارد. در واقع استفاده از آن ها برای صنایعی که مقاومت در آن ها بسیار دارای اهمیت است، و به کار برده می شود. بنابراین می توان دریافت که استفاده از اتصالات بسیار گسترده است. در ادامه به بررسی مزیت های استفاده از آن خواهیم پرداخت.

 • استفاده از اتصالات گالوانیزه به دلیل هزینه ی بسیار پایین، می تواند مقرون به صرفه باشد.
 • این اتصالات دارای عمر بالایی هستند.
 • هزینه تعمیرات در اتصالات بسیار پایین است.
 • در اتصالات مقاومت خوبی دربرابر فشار مشاهده می شود.
 • استفاده از آن برای دما های بالا بسیار مناسب است.
 • مقاومت مکانیکی که اتصالات گالوانیزه در برابر ضربات دارند، بسیار بالا است.
 • در برابر نفوذ آتش و نفوذ هوا به بدنه لوله بسیار مناسب است و دارای مقاومت خوبی است.
 • ضریب انبساط طولی در آن ها بسیار کم است.

سه راه گالوانیزه چیست ؟

سه راه گالوانیزه در سایزهای مختلف از قبیل 1/2 ، 3/4 ، “1 ، “2 ، 21/2 ، “3 و “4 تولید می شود. و در دو نوع گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم آبکاری می شود.گالوانیزه روکشی از فلز روی می باشد. که لایه ای نازکی روی اتصالات قرار گرفته و آن را نسبت به عوامل محیطی مقاوم می کند.

سه راه گالوانیزه در دو تیپ سه راه مساوی و سه راه تبدیلی موجود می باشد. در نوع تبدیلی دو طرف اصلی آن مساوی بوده و قسمت نافی سایزهای مختلف می باشد و معمولا کوچکتر می باشد.

زانو گالوانیزه چیست ؟

زانو گالوانیزه در سایز هایی مختلف از 1/2 اینچ الی 4 اینچ و از نظر زاویه در دو نوع 45 درجه و 90 درجه تولید می شود.اتصال آن رزوه ای بوده و جهت تغییر مسیر لوله گالوانیزه و یا سیال مورد استفاده قرار می گیرد. و نوع گالوانیزه گرم آن نسبت به گالوانیزه سرد آن مقاومتر می باشد.

مغزی گالوانیزه چیست ؟

یکی دیگر از پر مصرفترین اتصالات گالوانیزه مغزی گالوانیزه می باشد این اتصال دارای دو سر دنده ای است. وسط آن به صورت آچار خود جهت باز و بسته شدن ساخته شده است و دو اتصال ماده و از داخل رزوه را به یکدیگر متصل می کند.

تبدیل گالوانیزه چیست ؟

تبدیل گالوانیزه اتصالی است که از یک طرف از داخل دنده می باشد. و از طرف دیگر آن از خارج آن رزوه دار می باشد.سر آن شش پر بوده برای باز و بسته شده به وسیله آچار استفاده می شود.تبدیل گالوانیزه از سایز 1/2 اینچ الی 4 اینچ تولید می شود و در دو نوع گالوانیزه سرد و گرم آبکاری می شود.

مهره ماسوره گالوانیزه چیست ؟

یکی از اتصالاتی که به وفور استفاده می شود مهره ماسوره گالوانیزه می باشد که قسمتی از لوله گالوانیزه به همدیگر متصل می کند. مهره ماسور گالوانیزه این امکان را می دهد که بتوانیم به راحتی قسمتی از سیستم لوله کشی را جهت تعمیر و یا تعویض به راحتی باز و بسته نماییم.

توپیچ روپیچ گالوانیز چیست ؟

همانطور که از نام این اتصال پیداست یک طرف آن ماده بوده و از داخل دنده ای می باشد.طرف دیگر آن نر بوده و از بیرون دنده ای می باشد . توپیچ روپیچ گالوانیزه دارای سایزهایی از 1/2 اینچ الی 4 اینچ می باشد و دارای روکش کالوانیزه می باشد.

درپوش گالوانیزه چیست ؟

درپوش گالوانیزه دارای سری رزوه دار بوده و سر آن کور بوده و آچار خور می باشد. و در قسمت خروجی سیال بسته می شود.بعد از اتمام کار ساختمانی باز شده و به جای آن شیرآلات مناسب جهت خروج سیال مورد نظر بسته می شود.درپوش نیز مانند همه اتصالات گالوانیزه از 1/2 اینچ آلی 4 اینچ تولید می شود.

زانو پچقی گالوانیزه چیست ؟

زانو چپقی در واقع کار همان زانو تغییر جهت را انجام می دهد. با این تفاوت که یک طرف آن ماده بوده .و از داخل رزوه می باشد و طرف دیگر آن نر بوده و از بیرون رزوه می باشد.زانو چپقی گالوانیزه دارای تنوع سایز از 1/2 اینچ الی 4 اینچ می باشد.

بوشن گالوانیزه چیست ؟

این اتصال از دو طرف به صورت ماده و از داخل رزوه ای می باشد. و جهت اتصال دو لوله گالوانیزه به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بوشن گالوانیزه دارای سایزهای متنوع ای از سایز 1/2 اینچ الی سایز 4 اینچ می باشد.

چهار راه گالوانیزه چیست ؟

این اتصال از چهار صرف دارای رزوه از داخل بوده. و جهت انشعاب به چهار جهت مختلف با زایه 90 درجه مورد استفاده قرار می گیرد.چهار راه گالوانیزه از سایز 1/2 اینچ الی 4 اینچ تولید می شود و در دو نوع گالوانیزه سرد و گرم موجود می باشد.

کلام پایانی

انواع اتصالات گالوانیزه با توجه به ویژگی هایی که در استفاده از آن ها وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا از آن ها در صنایع مختلف استفاده می شود. با بررسی انواع اتصالات گالوانیزه می توان راحت تر کاربرد استفاده از آن را در بخش های مختلف متوجه شد.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه

نام کالاسایزقیمت (تومان)
   
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی3.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی1تماس بگیرید: 09129323004
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی1 1.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی1 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی2تماس بگیرید: 09129323004
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی2 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی3تماس بگیرید: 09129323004
زانو گالوانیزه ۹۰ درجه چینی4تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی3.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی1تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی1 1.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی1 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی2تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی2 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی3تماس بگیرید: 09129323004
زانو 45 درجه گالوانیزه چینی4تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی3.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی1تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی1 1.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی1 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی2 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی3تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه چینی4تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی3.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی1تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی1 1.4تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی1 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی2 1.2تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی3تماس بگیرید: 09129323004
زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه چینی4تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی1.2تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی3.4تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی1تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی1 1.4تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی1 1.2تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی2تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی2 1.2تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی3تماس بگیرید: 09129323004
بوشن گالوانیزه چینی4تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی1.2تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی3.4تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی1تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی1 1.4تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی1 1.2تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی2تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی2 1.2تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی3تماس بگیرید: 09129323004
سه راه مساوی گالوانیزه چینی4تماس بگیرید: 09129323004
مغزی گالوانیزه چینی1.2تماس بگیرید: 09129323004
مغزی گالوانیزه چینی3.4تماس بگیرید: 09129323004
مغزی گالوانیزه چینی1تماس بگیرید: 09129323004
مغزی گالوانیزه چینی1 1.4تماس بگیرید: 09129323004
مغزی گالوانیزه چینی1 1.2تماس بگیرید: 09129323004
مغزی گالوانیزه چینی2تماس بگیرید: 09129323004

دیدگاهی در مورد “اتصالات گالوانیزه

 1. محمد گفت:

  با سلام خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون سپاس.

  1. etesalonline گفت:

   خواهش میکنم

 2. مهدی گفت:

  سلام وقت بخیر ، جوشن بوشی گالوانیزه هم دارید ؟ قیمت بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *