وبلاگ

پمپ آب خانگی برای دو طبقه

پمپ آب خانگی برای دو طبقه

پمپ آب خانگی برای دو طبقه

پمپ آب خانگی برای دو طبقه یک سرمایه‌گذاری است که در صرفه جویی هزینه‌ها تأثیر بسزایی می‌گذارند. پمپ‌های آب خانگی تجهیزات ساده‌ای دارند و هزینه نگهداری از آن‌ها بسیار کم است. امروزه انواع مختلفی از پمپ‌های آب خانگی  وجود دارند که شما را با محدودیت در هنگام خرید روبرو نمی‌کنند. ایمنی و راحتی که پمپ آب خانگی برای ساختمان‌های دو طبقه به وجود می‌آورد نمی‌توان نادیده گرفت؛ چراکه دیگر نیازی به نگرانی بابت افت فشار نخواهد بود. در ادامه بیشتر در این مورد با شما صحبت خواهیم کرد.

معرفی بهترین پمپ آب های خانگی برای ساختمان 2 طبقه

انواع پمپ آب خانگی برای دو طبقه

شما از پمپ‌های سانتریفیوژ خانگی، پمپ‌های خودمکش خانگی، پمپ‌های افزایش فشار خانگی و پمپ‌های گریز از مرکز خانگی برای ساختمان‌های 2 طبقه می‌توانید استفاده کنید.

  • پمپ‌ افزایش فشار خانگی

پمپ‌های افزایش فشار خانگی به تأمین آب با توان مصرفی 0.5 الی 1.5 کیلووات می‌پردازند. این نوع پمپ قادر است فشار آب را از ورودی به خروجی به راحتی افزایش دهد. دبی پمپاژ چیزی حدود 1 الی 3 مترمکعب است. ارتفاع پمپاژ هم حدود 20 متر برآورد شده است. این پمپ می‌تواند فشار آب را به راحتی به طبقه 2 برساند و به سیستم تأمین آب با فشار هم نیازی ندارد. شما با نگهداری آسان می‌توانید در محیط خانگی از این نوع پمپ آب خانگی استفاده کنید.

  • پمپ‌ خودمکش خانگی

یکی دیگر از انواع پمپ آب خانگی برای دو طبقه مدل خودمکش است. توان مصرفی این نوع پمپ خانگی 0.5 الی 1.5 کیلو وات است. ارتفاع پمپاژ هم چیزی حدود 30 متر ارزیابی شده است. شما با استفاده از این نوع پمپ به منبع پیشین آب نیازی ندارید و بدین ترتیب، آب را به راحتی می‌کشند. برای محلی که به آب شهری محدودیت وجود دارد، استفاده از این پمپ بهترین گزینه است. نگهداری آسان در محیط خانگی را هم از مزایای این نوع پمپ آب خانگی باید معرفی کرد.

  • پمپ‌ سانتریفیوژ خانگی

این نوع پمپ جزء محبوبترین‌ها است. توان مصرفی این نوع پمپ 1 الی 2 کیلووات است. دبی آن 3 الی 5 مترمکعب است و ارتفاع پمپاژ هم 20 الی 40 متر است. برای نیازهای آبی ساختمان این مدل پمپ بهترین گزینه است. قابلیت نصب و نگهداری آسان در فضای خانگی را هم نباید نادیده گرفت. شما در هنگام خرید این مدل پمپ باید به ارتفاع واقعی طبقات و فشار مورد نیاز توجه کنید و برند معتبری را انتخاب کنید.

  • پمپ‌ های گریز از مرکز

پمپ‌‌های گریز از مرکز با توان 1 کیلو وات برای ساختمان‌های 2 طبقه مناسب هستند. این نوع پمپ با 1 کیلو وات می‌تواند دبی 2 الی 3 مترمکعب در ساعت را تأمین کند. معمولاً این توان این اختیار را دارد که تا ارتفاع 15 الی 20 متر را به پمپاژ آب بپردازد. ساختار پمپ‌های گریز از مرکز بسیار ساده بوده؛ چراکه قطعات زیادی ندارند و در مقایسه با دیگر انواع پمپ هم طول عمر مفیدتری دارند.

پمپ‎های گریز از مرکز فوق العاده قابل اعتماد هستند و از محافظ حرارتی، کنترل فشار و امکانات متنوع دیگری برخوردار هستند. با در نظر گرفتن مشخصات فنی پمپ‌های گریز از مرکز، شما این نوع پمپ را بهترین گزینه به عنوان پمپ آب خانگی برای دو طبقه می‌توانید در نظر بگیرید.  البته پمپ‎های گریز از مرکز با توان بالاتر هم مناسب هستند که 1.5 و 2 کیلو وات را می‌توان معرفی کرد.

راهنمای انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی برای ساختمان 2 طبقه

ارسال رایگان در کلیه مناطق استان تهران + 2 سال گارانتی محصول

برای راهنمایی و خرید میتوانید به صورت آنلاین و هم از طریق تماس با شماره زیر اقدام به ثبت سفارش نمایید. (مشاوره رایگان)

📞09129323004📞

اهمیت پمپ آب خانگی برای دو طبقه

پمپ آب خانگی برای دو طبقه به راحتی به تأمین فشار آب کافی به طبقه دوم می‌پردازد و راندمان مصرف آب را افزایش می‌دهد. افزایش توزیع یکنواخت آب در تمامی طبقات به اهمیت استفاده از چنین دستگاهی اشاره می‌کند. اگر از پمپ آب استفاده کنید، در مصرف هزینه‌های انرژی صرفه‌جویی به عمل خواهد آمد. افزایش ایمنی و آسایش هم از دیگر موارد اهمیت پمپ خانگی برای ساختمان‌های 2 طبقه است. هزینه‌های نگهداری این نوع پمپ‌ها بسیار کم است و شما را تجهیزات ساده و کم هزینه‌ای روبرو می‌کنند.

راهنمای خرید پمپ آب خانگی برای دو طبقه

برا انتخاب و خرید پمپ آب خانگی برای دو طبقه باید یک سری موارد و نکات را رعایت کنید. معمولاً در این شرایط مشورت با متخصص تأسیسات به صورت اینترنتی پیشنهاد مناسبی است. به هرحال، نکات مهم و مدنظر  شامل:

  • نوع استفاده : شما در ابتدا باید به نوع استفاده خود توجه کنید. پمپی را باید انتخاب کنید که بدون مشکل و دردسر بتواند آب را به طبقه دوم برساند. شما از این آب برای حمام، آشپزخانه و… قرار است استفاده کنید، پس فشار آب بسیار موضوع مهمی است که نباید آن را نادیده بگیرید.
  • دبی مورد نیاز : با در نظر گرفتن این موضوع که هر واحد به چه مقدار آب نیاز دارد، باید دبی را مشخص کنید. 1 پمپ را در نظر بگیرید که دبی الی 3 مترمکعب در ساعت دارد و این دبی مناسب است.
  • ارتفاع پمپاژ : ارتفاع 2 طبقه را باید بررسی کنید. شما در این حالت برای 2 طبقه به حداقل 10 متر بار استاتیک نیاز خواهید داشت.
  • توان مورد نیاز : توان مورد نیاز را هم باید ارزیابی کنید. شما به دبی و ارتفاع پمپاژ نیاز دارید که بتوانید توان مورد نیاز خود را به دست آورید. در این مواقع پمپ با توان 500 وات الی 1 کیلو وات می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.
  • متریال پمپ : توجه به جنس و متریال پمپ را هم نباید نادیده گرفت. برای مصارف خانگی عمدتاً استیل ضد زنگ بهترین گزینه است.
  • بررسی مشخصات : شما در هنگام انتخاب و خرید پمپ آب خانگی برای دو طبقه باید مشخصات محصول را بررسی کنید. اینکه پمپ دارای محافظ موتور، ارتعاشات پایین و ترموستات است، بسیار موضوع مهمی به شمار می‌آید. به این دلیل که به طول عمر پمپ مورد نظر کمک شایانی خواهند کرد.
جمع بندی

برای افزایش فشار آب و رساندن به طبقه دوم باید پمپ آب خانگی برای دو طبقه را هوشمندانه انتخاب کنید. برای مناطقی که با افت فشار آب روبرو هستند، قطعاً پمپ آب خانگی بهترین گزینه است. قابلیت نصب و نگهداری پمپ‎های آب خانگی بسیار آسان و ساده است. به همین دلیل، شما با خرید این پمپ‌ها (پمپ‌های سانتریفیوژ خانگی، پمپ‌های خودمکش خانگی، پمپ‌های افزایش فشار خانگی و پمپ‌های گریز از مرکز خانگی) دیگر لازم نیست که نگران افت فشار در ساختمان 2 طبقه خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *